Piątek, 31 marzec. Imieniny Balbiny i Gwidona.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Wakacje z Domem Kultury 

    Wakacje dobiegają końca, dzieci i młodzież za chwilę wracają do szkoły, lecz miłe wspomnienia pozostaną na długo. Podczas tegorocznych wakacji Dom Kultury w Golinie w ramach „WAKACYJNEJ PRZYGODY” przygotował warsztaty z: robotyki, plastyczne, garncarskie, zajęcia animacyjno-sportowe oraz wycieczki dla dzieci. Oprócz zajęć, które odbywały się na miejscu, zostały również zorganizowane wyjazdy dla dzieci do Nowego ZOO w Poznaniu, Muzeum Okręgowego w Koninie, Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce, Muzeum Narodowego Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego w Szreniawie, JuraParku w Solcu Kujawskim i Kina Helios w Koninie.

Działania zostały wsparte przez Burmistrza Goliny Pana Mirosława Durczyńskiego i Gminną  Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Golinie.