Golina - 14.01.2018 r.

XXVI Finał WOŚP

Od godziny 09:30 w Hali Widowiskowo - Sportowej w Golinie odbywał się Turniej Piłki Nożnej Halowej Mężczyzn (17 drużyn) i Piłki Ręcznej Kobiet (3 drużyny), w której wzięło udział 20 drużyn.  Zawody zostały przeprowadzone pod okiem nauczycieli: Roberta Iwińskiego, Daniela Kaczana, Justyny Sieczkowskiej i Aldony Olesiak.

W wyniku rozgrywek piłki nożnej halowej I miejsce zajęła drużyna: FC Golina   II miejsce zajęła drużyna: WKS kraśnica  III miejsce zajęła drużyna:  Rekiny z Kazimierza Biskupiego; w rozgrywkach piłki ręcznej kobiet I miejsce zajęła drużyna: Korniszonki  II miejsce zajęła drużyna: Czarne Charaktery III miejsce zajęła drużyna:  FC Po Nalewce; Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa i puchary.  Dochód z turnieju w kwocie 1277,45 zł powiększył sumę finału WOŚP w Golinie.