Wtorek, 21 marzec. Imieniny Benedykta i Lubomira.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Kolejny wieczór starych melodii za nami

 

22 stycznia w Domu Kultury w Golinie odbył się już trzeci wieczór starych melodii, który cieszy się coraz to większym zainteresowaniem. Spotkania te skierowane są dla seniorów ale nie tylko.

Tego to właśnie dnia wyśmienicie bawili się na specjalnie dla nich zorganizowanej przez Dyrektorów Biblioteki Publicznej i Domu Kultury w Golinie - Żanettę Matlewską oraz Damiana Ciesielskiego imprezie pod hasłem „Wieczór starych melodii". Amatorzy tańca i starych przebojów nie zawiedli, tłumnie przybyli do sali DK w Golinie. Humory dopisywały, a wszak nie od dziś wiadomo, że uśmiech to nieodłączny składnik dobrej zabawy. Na spotkanie przybyli członkowie Golińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku lecz nie tylko bo z zaproszenia skorzystali również mieszkańcy Gminy Golina.

Raz w miesiącu pragniemy zintegrować mieszkańców aby mogli wspólnie spędzić czas w miłej, rodzinnej atmosferze. Do zobaczenia już wkrótce na kolejnej naszej imprezie. Następny 7 marca. Zapraszamy!

 

1

2

3