Czwartek, 18 lipiec. Imieniny Kamila i Szymona.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

I tydzień „ Feriady” za nami

GRALI O PUCHAR BURMISTRZA

18 lutego 2018 roku w hali widowiskowo- sportowej w Golinie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego. Zawody były zwieńczeniem  pierwszego tygodnia „Feriady” , którą zorganizowano pod hasłem  „Ferie  na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”. Wszyscy chętni  pod okiem  doświadczonych trenerów mogli  bezpłatnie pograć w futsal, piłkę ręczną, piłkę siatkową oraz badmintona. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością.

Zmagania o puchar włodarza Goliny dostarczyły uczestnikom wiele sportowych emocji. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn z gminy Golina.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Węglew

II miejsce Golina

III miejsce Myślibórz

IV miejsce   Młode Wilki

V miejsce Fanatycy

Najlepszym bramkarzem turnieju został  Marcin Kamiński, a nagroda dla najlepszego strzelca przypadła w udziale Michałowi Kubiakowi.

Burmistrz Goliny składa serdeczne podziękowania za udział w turnieju i zaprasza na kolejne zmagania sportowe już niebawem.

Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za walkę  fair play. Natomiast wszystkich miłośników sportu zapaszmy do spędzenia drugiego tygodnia ferii na zajęciach w hali widowiskowo- sportowej w Golinie.