Poniedziałek, 06 luty. Imieniny Doroty i Tytusa.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Opis zadania:

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie bezpieczeństwa  pieszych w ruchu drogowym. Zainstalowane progi zwalniające oraz modernizacja obszaru przejścia dla pieszych wymusi ograniczenie prędkości samochodów, co w znaczący sposób wpłynęło na polepszenie standardu użytkowania dróg przez wszystkie kategorie uczestników ruchu, a w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego (pieszych i rowerzystów).

Opis zadania:

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie bezpieczeństwa  pieszych w ruchu drogowym. Zainstalowane progi zwalniające oraz modernizacja obszaru przejścia dla pieszych wymusi ograniczenie prędkości samochodów, co w znaczący sposób wpłynęło na polepszenie standardu użytkowania dróg przez wszystkie kategorie uczestników ruchu, a w szczególności zapewni bezpieczeństwo dzieci w drodze do przedszkola.

Opis zadania:

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie bezpieczeństwa  pieszych w ruchu drogowym. Zainstalowane progi zwalniające oraz modernizacja obszaru przejścia dla pieszych wymusi ograniczenie prędkości samochodów, co w znaczący sposób wpłynęło na polepszenie standardu użytkowania dróg przez wszystkie kategorie uczestników ruchu, a w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego-pieszych i rowerzystów oraz poprawi ochronę dzieci w drodze do szkoły.

Opis zadania:

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie bezpieczeństwa  pieszych w ruchu drogowym. Wybudowane wyniesione skrzyżowanie wraz z przejściami dla pieszych zdecydowanie spowolniły ruch samochodowy w obszarze najwiekszego natężenia ruchu w Golinie. Ponadto doświetlenie przejśc spowodowało lepszą widocznośc użytkowników drogi .

Opis zadania:

Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie bezpieczeństwa  pieszych w ruchu drogowym. Wybudowane wyniesione przejście dla pieszych znajdujące sie w sąsiedztwie szkoły podstawowej oraz przedszkola zabezpieczyło uczniów w drodze do placówek. Ponadto doświetlenie obszaru przejścia ma korzystny wpływ na widoczność użytkowników drogi.

Opis zadania:

 Celem przedsięwzięcia jest zwiększenie bezpieczeństwa  pieszych w ruchu drogowym. Zainstalowane progi zwalniające oraz budowa przejścia dla pieszych znajdującego się w obszarze zabudowanym  wymusi ograniczenie prędkości samochodów, co w znaczący sposób wpłynęło na polepszenie standardu użytkowania drogi  przez wszystkie kategorie uczestników ruchu, a w szczególności niechronionych uczestników ruchu drogowego (pieszych i rowerzystów).