Nabór na stanowisko Referenta ds. finansowo-księgowych

KIEROWNIK

 MIEJSKIEGO  OŚRODKA  POMOCY  SPOŁECZNEJ  W  GOLINIE

OGŁASZA  NABÓR

NA STANOWISKO  REFERENTA  DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

Liczba lub wymiar etatów: 5/8 etatu

Osoba ubiegająca się o zatrudnienie musi spełniać następujące wymagania związane z zatrudnieniem na danym stanowisku:

1) niezbędne:

  • - ukończona średnia, policealna lub pomaturalna szkoła ekonomiczna umożliwiająca wykonywanie zadań na stanowisku referenta ds. finansowo-księgowych mile widziane - wykształcenie wyższe odpowiedniej specjalności (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • - posiadanie przez kandydata pełnej zdolności do czynności prawnych oraz do korzystania w pełni z praw publicznych,
  • - niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • - brak przeciwwskazań zdrowotnych do zatrudnienia na w/w stanowisku,
  • - nieposzlakowana opinia.

2) dodatkowe:

  • - znajomość regulacji prawnych z zakresu administracji samorządowej, finansów publicznych, prawa podatkowego i rachunkowości, sprawozdawczości budżetowej, klasyfikacji budżetowej oraz prawa zamówień publicznych,
  • - mile widziany staż pracy w księgowości w jednostkach budżetowych,
  • - umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (Word, Excel),
  • - odpowiedzialność,
  • - umiejętność pracy w zespole,
  • - umiejętność analitycznego myślenia,
  • - zdolność organizacji pracy,
  • - bezkonfliktowość,
  • - komunikatywność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • - kompletowanie i wpinanie dokumentów księgowych,
  • - wstępne przygotowywanie dokumentów do księgowania,
  • - wprowadzanie źródłowych dokumentów księgowych zgodnie z dekretem do systemu finansowo-księgowego,
  • - przygotowywanie poleceń przelewów świadczeń i innych zobowiązań MOPS oraz sporządzenie przelewów w systemie Internet Banking,
  • - sporządzanie zestawień do czeku z tytułu podjęcia gotówki z banku,
  • - przygotowywanie materiałów niezbędnych dla wykonania obowiązków z zakresu sprawozdawczości,
  • - wykonywanie wszelkich innych czynności zleconych przez Kierownika Ośrodka oraz Głównego Księgowego w zakresie prac księgowych.

Wymagane dokumenty :

1.  List motywacyjny.

  • 2. Życiorys- CV.
  • 3. Kwestionariusz osobowy dla osób ubiegających się o zatrudnienie
  • 4. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
  • 5. Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach.

6.  Oświadczenie  o niekaralności.

7. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Wymogi formalne:

      1. Złożenie dokumentów.

2. Spełnienie wymagań związanych ze stanowiskiem określonych w punktach 1-7.

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów aplikacyjnych:

      1)   termin: do   11 grudnia 2009r.

2)   sposób składania dokumentów: w zamkniętej kopercie, osobiście lub listem poleconym   z dopiskiem na kopercie „Oferta - referent ds. finansowo-księgowych"

3) miejsce: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Golinie ul. Kolejowa 25, 62-590 Golina.

Kierownik zastrzega  prawo odwołania naboru bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje:

  • 1) osoba wyłoniona w naborze zostanie dodatkowo zatrudniona na stanowisku referenta ds. finansowo-księgowych w Domu Kultury w Golinie w wymiarze 3/8 etatu,

  • 2) dokumenty które wpłyną do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Golinie po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane,

  • 3) lista osób, którzy spełnili wymogi formalne i tym samym zakwalifikowali się do postępowania sprawdzającego zostanie zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy (bip.golina.pl ) oraz na tablicy ogłoszeń Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Golinie.

                                                                                                          Kierownik

                                                                                              Miejskiego Ośrodka Pomocy                                                                                                                                       Społecznej w Golinie

                                                                                                     Danuta  Kamińska