Niedziela, 20 sierpień. Imieniny Bernarda i Sobiesława.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

Struktura Urzędu

News

Pokój nr 1 (parter)

Stanowisko ds. Wojskowych, Obrony Cywilnej, Obsługi OSP, Ochrony Informacji Niejawnych
     .
      tel. (63) 241-80-95 wew. 256

Archiwum
      Ewa Słowińska
      tel. (63) 241-80-95 wew. 241
      e-mail: e.slowinska@golina.pl

Pokój nr 2 (parter)


Stanowisko ds. Gospodarki Nieruchomościami
      Maria Strajch
      tel. (63) 241-80-95 wew. 243
      e-mail: m.strajch@golina.pl

Stanowisko ds. Rolnictwa, Statystyki Rolnej, Komunalizacji Mienia Gminnego i Dróg Gminnych
      Barbara Stefanowska-Tober
      tel. (63) 241-80-95 wew. 243
      e-mail:  b.tober@golina.pl

Pokój nr 3 (parter)

Podatki i Opłaty
      Iwona Balcerzak
      Beata Szczepaniak / zastępstwo Ewa Karnafel
      Wiesława Rybacka

      tel. (63) 241-80-95 wew.  244 lub 245
      e-mail: podatki@golina.pl
Pokój nr 4 (parter)

Kasa
      Elżbieta Szeląg
      tel. (63) 241-80-95 wew. 246

Pokój nr 5 (parter)

 Gospodarka odpadami
     Beata Szymczak
     tel. (63) 241-80-95 wew. 247
    e-mail: b.szymczak@golina.pl

     Anna Duchniewska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 247
    e-mail: a.duchniewska@golina.pl 


Pokój nr 6 (parter)

Stanowisko ds. Działalności Gospodarczej
      Bożena Kalińska
     
tel. (63) 241-80-95 wew. 250
    e-mail: b.kalinska@golina.pl  

Stanowisko ds. Ochrony Środowiska, Leśnictwa, Łowiectwa
      Katarzyna Jankowiak
    tel. (63) 241-80-95 wew. 251
    e-mail: k.jankowiak@golina.pl

Pokój nr 7 (parter)

Stanowisko ds. Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa
      Diana Gomułka
     
tel. (63) 241-80-95 wew. 248
     e-mail: d.gomulka@golina.pl
Architekt
      Krystyna Wiśniewska
     
tel. (63) 241-80-95 wew. 249
     
e-mail: k.wisniewska@golina.pl

Pokój nr 8 (parter)


Urząd Stanu Cywilnego
Stanowisko ds. Obywatelskich i Ewidencji Ludności
      Kinga Szykowna
     tel. (63) 241-80-95 wew. 252
     e-mail: usc@golina.pl ; k.szykowna@golina.pl

Pokój nr 9 (parter)


Stanowisko ds. Dowodów osobistych
      Janina Różańska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 253

Pokój nr 10 (parter)

biuro informacji, obsługa interesanta
      Barbara Jasińska
     tel. (63) 241-80-95 wew. 254
     e-mail: informacja@golina.pl

Sekretariat (I piętro)  

Burmistrz Goliny
     Mirosław Durczyński
    tel. (63) 241-80-95 wew. 234
    e-mail: burmistrz@golina.pl

Z-ca Burmistrza/Sekretarz Goliny
      Henryk Bąk
     tel. (63) 241-80-95 wew. 260 lub 270
     e-mail: sekretarz@golina.pl

Sekretariat
      Dorota Jelińska
      tel. (63) 241-80-95 wew. 231
      e-mail: golina@golina.pl

Stanowisko ds. Kadr i BHP
      Barbara Koszarek
     tel. (63) 241-80-95 wew. 257
    e-mail: kadry@golina.pl

Pokój nr 13 (I piętro)

Sala Konferencyjna

Pokój nr 14 (I piętro)


Stanowisko ds. Obsługi Organów Gminy
      Jolanta Piasecka
      tel. (63) 241-80-95 wew. 237
     e-mail: biuro.rady@golina.pl

Pokój nr 15(I piętro)

Przewodnicząca Rady 
      Urszula Furmaniak
     tel. (63) 241-80-95 wew. 238

Pokój nr 3.2

Księgowość MOPS, DK, BP

Główna księgowa 
Katarzyna Nowak
tel. (63) 241-80-95 wew. 272 

    Edyta Staszak  
    
tel. (63) 241-80-95 wew. 272 

Pokój nr 3.3 (II piętro)

   
BIP i BOM,  sport, promocja, zdrowie, wspólpraca z organizacjami
     Olga Frońda
      tel. (63) 241-80-95 wew. 273
    e-mail: o.fronda@golina.pl


Pokój nr 3.4 (II piętro)

Stanowisko ds. Zamówień Publicznych i Przygotowania Inwestycji
Beata Jóżwiak
tel. (63) 241-80-95 wew. 275
e-mail:inwestycje@golina.pl
           b.jozwiak@golina.pl

Inspektor Budowlany
Jan Krupczyński
tel. (63) 241-80-95 wew. 275
e-mail:inwestycje@golina.pl
           j.krupczynski@golina.pl

Pokój nr 3.6 (II piętro)

Skarbnik
Kinga Musiałkiewicz

Z-ca Skarbnika
Janina Adamczewska
tel. (63) 241-80-95 wew. 279
e-mail: skarbnik@golina.pl

Pokój nr 3.7 (II piętro)

Księgowość
Sylwia Sierszyńska
tel. (63) 241-80-95 wew. 278
e-mail: s.sierszynska@golina.pl

Elżbieta Gauza
tel. (63) 241-80-95 wew. 278
e-mail: e.gauza@golina.pl

 Pokój nr 3.8 (II piętro)


Księgowość
Bożena Łopacińska
tel. (63) 241-80-95 wew. 277
e-mail: b.lopacinska@golina.pl

Ewelina Dylewska
tel. (63) 241-80-95 wew. 276
e-mail: e.dylewska@golina.pl

Karolina Półrolniczak
tel. (63) 241-80-95 wew. 276
e-mail: k.polrolniczak@golina.pl 

 

 

Tereny Inwestycyjne Turystyka Rowerowa
Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie
 
Sierpień 2017
N P W S C P S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  Sierpień 2017  
Loga