Piątek, 25 maj. Imieniny Urbana i Grzegorza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

I tydzień „ Feriady” za nami

GRALI O PUCHAR BURMISTRZA

18 lutego 2018 roku w hali widowiskowo- sportowej w Golinie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego. Zawody były zwieńczeniem  pierwszego tygodnia „Feriady” , którą zorganizowano pod hasłem  „Ferie  na sportowo – bezpiecznie i zdrowo”. Wszyscy chętni  pod okiem  doświadczonych trenerów mogli  bezpłatnie pograć w futsal, piłkę ręczną, piłkę siatkową oraz badmintona. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością.

Zmagania o puchar włodarza Goliny dostarczyły uczestnikom wiele sportowych emocji. Do rywalizacji przystąpiło pięć drużyn z gminy Golina.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce Węglew

II miejsce Golina

III miejsce Myślibórz

IV miejsce   Młode Wilki

V miejsce Fanatycy

Najlepszym bramkarzem turnieju został  Marcin Kamiński, a nagroda dla najlepszego strzelca przypadła w udziale Michałowi Kubiakowi.

Burmistrz Goliny składa serdeczne podziękowania za udział w turnieju i zaprasza na kolejne zmagania sportowe już niebawem.

Zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za walkę  fair play. Natomiast wszystkich miłośników sportu zapaszmy do spędzenia drugiego tygodnia ferii na zajęciach w hali widowiskowo- sportowej w Golinie. 

                                              

  

  

Tereny Inwestycyjne Turystyka Rowerowa
Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie
 
Maj 2018
N P W S C P S
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
  Maj 2018  
Loga