środa, 20 listopad. Imieniny Feliksa i Anatola.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Golinianie kolędowali  wspólnie z burmistrzem

Boże Narodzenie  to najpiękniejsze i najbardziej rodzinne polskie święta- czas nie tylko głębokich przeżyć religijnych, lecz także okazja do rozmów oraz spotkań. W niedzielne popołudnie 17.12.2017 roku  do wspólnego stołu zaprosił mieszkańców  gminy Golina burmistrz Mirosław Durczyński. Golinianie nie zawiedli swego włodarza, licznie pojawiając  się w pięknie udekorowanej sali OSP.  W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele władz samorządowych, działacze lokalnych organizacji społecznych  oraz  księża z okolicznych parafii. Burmistrz powitał  gości, składając im najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Nie zabrakło łamania się opłatkiem i odczytania ewangelii. Na stołach królowały  przepyszne pierogi oraz barszcz z uszkami.  Biesiadzie towarzyszyło radosne kolędowanie.

Pierwszy raz  burmistrz spotykał się z mieszkańcami gminy Golina podczas  I Golińskiego Spotkania Wielkanocnego. Bardzo duża frekwencja na tej uroczystości była dowodem na to, że takie biesiady są mieszkańcom potrzebne. Wpisały się więc one na stałe w kalendarz imprez organizowanych przez gminę Golina .

Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński serdecznie dziękuje mieszkańcom gminy Golina, którzy wzięli udział w  I  Golińskim Spotkaniu Bożonarodzeniowym

 

                                                                                   Karolina Kasprzak

  

Tereny Inwestycyjne Turystyka Rowerowa
Stowarzyszenie Solidarni w Partnerstwie
 
Listopad 2019
N P W S C P S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  Listopad 2019