Sobota, 04 kwiecień. Imieniny Wacława i Izydora.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Biuletyn Informacji Publicznej Biuro Obsługi Mieszkańca Gminne Centrum Informacji
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News
 
 

W dniu 15 lutego 2020 roku w hali widowiskowo-sportowej w Witkowie odbyły się XXI Regionalne Zawody Radnych, Wójtów, Burmistrzów, Prezydentów i Starostów w Tenisie Stołowym.

W imprezie wzięło udział 160 samorządowców z 25 gmin i 14 powiatów Wielkopolski. Jak co roku Gminę Golina oraz powiat koniński  reprezentowała  silna drużyna radnych na czele z burmistrzem Goliny Mirosławem Durczyńskim zdobywając dla gminy Golina 2 miejsce przyczyniając się tym samym do zdobycia II miejsca oraz Pucharu Marszałka Województwa Wielkopolskiego dla powiatu konińskiego.

Jedną z najlepszych zawodniczek wśród radnych z Goliny w tenisie stołowym okazała się Pani  Urszula Furmaniak zajmując 3 miejsce . Grze w tenisa stołowego towarzyszyły dodatkowe rozgrywki i w klasyfikacji ogólnej kobiet  I miejsce zdobyła Radna Powiatu konińskiego Żanetta Matlewska.

Sportowa rywalizacja  przy stołach tenisowych i na strzelnicy połączona była z integracją środowisk . 
 
                                                                             PODSUMOWANIE ZAWODÓW