Wtorek, 26 maj. Imieniny Filipa i Pauliny.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

W golińskiej hali widowiskowo-sportowej rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy oraz pastorałki w ciekawych interpretacjach. Nastrojowe wykonania, świadczące o wrażliwości muzycznej,  zaprezentowali burmistrzowie, wójtowie i pracownicy wszystkich jednostek samorządowych z powiatu konińskiego oraz ze Starostwa Powiatowego. Zdarzyło się to po raz pierwszy w historii organizacji Samorządowego Kolędowania, z czego bardzo się cieszymy. Uroczystość na stałe wpisała się w kalendarz imprez powiatu konińskiego

Cieszymy się, że samorządowa rodzina w końcu  zawitała do Goliny. Wspólnie stworzyliśmy niezwykłą, podniosłą, ciepłą atmosferę, charakterystyczną dla świąt Bożego Narodzenia. Najbardziej wzruszające było zwieńczenie tego wyjątkowego koncertu, kiedy wszyscy włodarze pojawili się na scenie, by zaśpiewać „Wśród nocnej ciszy”. Profesjonalizm i zaangażowanie samorządowców został doceniony przez publiczność. Brawom nie było końca. Na pamiątkę spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Burmistrza Goliny Mirosława Durczyńskiego upominek w postaci uroczego aniołka. 

Burmistrz Goliny Mirosław Durczyński serdecznie dziękuje reprezentacjom samorządów oraz  delegacji Starostwa Powiatowego w Koninie za udział w XIII Samorządowym Kolędowaniu. Podziękowania niech zechcą przyjąć również wszyscy, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

                                                                Karolina Kasprzak