Wtorek, 02 czerwiec. Imieniny Erazma i Marianny.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

W związku z panującym wirusem SARS-CoV2, zwanym koronawirusem oraz chorobą COVID-19, Zakład Usług Wodnych Sp.z o.o w Koninie, powzięło działania prewencyjne w celu zmniejszenia ryzyka zarażenia.

W tym celu Zarząd Spółki podjął decyzję o ograniczeniu obsługi w Biurze Obsługi Klienta od dnia 16.03.2020 r. do odwołania.

Prosimy o ograniczenie załatwiania spraw, które wymagałbyby osobistej wizyty w siedibie Spółki i Oddziałach Terenowych, w tym również możliwości uiszczenia opłat w kasie na terenie przedsiębiorstwa.

Jednocześnie informujemy, że ZUW Sp. z o.o wstrzymał obsługę inkasencką na terenie obsługiwanych gmin.

Cześć mieszkańców, do których ZUW posiadał kontakt telefoniczny, otrzymały wiadomość sms z prośbą o podanie stanu licznika.

Na tej podstawie zostały wystawione faktury, które zostaną dostarczone Państwu do skrzynek pocztowych.

Osobom, do których ZUW nie posiada kontaktu telefonicznego bądź nie przekazały za pośrednictwem sms stanu licznika będą wystawione i dostarczone do skrzynek pocztowych faktury prognozowe (uśrednione).  Właściwe rozliczenie nastąpi w kolejnych okresach.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 063 242 88 53, wew. 18, 20.

Przepraszamy za powstałe utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Więcej informacji na stronie ZUW Sp. z o.o.