*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

W dniu 16 grudnia 2020 roku na hali widowiskowo-sportowej w Golinie rozegrane zostały mecze turnieju OZPN w Koninie w kategorii Młodzika Starszego. W rywalizacji wzięło udział 12 drużyn. Nasza drużyna OLE Polonia Golina zajęła V miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

XII miejsce - Strażak Licheń Stary.

Najlepszym bramkarzem okazał się  Jakub Nowicki z Klubu Osiek Wielki natomiast najlepszym zawodnikiem Sebastian Witkowski z Górnika Kłodawa, który zdobył jednocześnie tytuł króla strzelców.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal. Natomiast dla  drużyn, które stanęły na podium organizatorzy przygotowali puchary a dla najlepszych zawodników turnieju pamiątkowe statuetki. Uroczystego podsumowania tego wydarzenia dokonał Mirosław Durczyński, burmistrz Goliny i  Grzegorz Pietrzak, prezes OZPN w Koninie.