Wtorek, 21 wrzesień. Imieniny Hipolita i Mateusza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

 Zakończenie Gminnej Ligi Szóstek Piłkarskich

 

W dniu 4 października 2014 roku na boisku ORLIK przy Szkole Podstawowej w Kawnicach  zakończyła się gminna liga szóstek piłkarskich. Wystartowało 7 drużyn z terenu gminy Golina.

Liga trwała od 8 maja do 4 października, rozegrano 14 kolejek .Zwyciężył zespół z Węglewa drugie miejsce FC Golina  trzecie miejsce Strażak Radolina. Królem strzelców został Krystian Kwitowski z OSP Spławie, a najlepszym bramkarzem Patryk Galant z zespołu  Węglewa.  Rozegrany został dodatkowo puchar ligi na boiskach trawiastych w Radolinie i Myśliborzu puchar ligi zdobył zespół z Radoliny . W zakończeniu i podsumowaniu ligi wzięli udział burmistrz Goliny Tadeusz Nowicki oraz prezes KOZPN Mirosław Durczyński. Ligę prowadzili: Robert Iwiński i Daniel Kaczan . Puchary, dyplomy nagrody ufundował Urząd Miejski w Golinie i GKRPA.      

  

 1