Wtorek, 21 wrzesień. Imieniny Hipolita i Mateusza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News

Radosne Potyczki Rodzinne w Przyjmie

Odwagą, poczuciem humoru i dystansem do siebie musieli wykazać się uczestnicy kolejnych Potyczek Rodzinnych w Przyjmie, 30 marca. Impreza, reaktywowana przez radną Rady Miejskiej w Golinie Iwonę Kościelską, przyczynia się do integracji społeczności lokalnej poprzez wspólną zabawę. Dla czterech par małżeńskich przygotowano 10 różnych konkurencji, na przykład czytanie wspak, jedzenie tartej bułki i gwizdanie, wykonanie przez żony makijażu swoim mężom czy wcielanie się przez panie w rolę muzycznej gwiazdy.  Ostatecznie I miejsce zajęli Anna i Szymon Wiśniewscy, II - Maria i Jan Jasińscy oraz Iwona i Waldemar Małolepszy, III - Marzena i Grzegorz Staszakowie.

W części artystycznej z dużym wdziękiem zatańczyły dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie, a wiersze zaprezentowały uczennice z tej placówki.

Organizatorom, uczestnikom i młodym artystom gratulował burmistrz Goliny Tadeusz Piotr Nowicki, podkreślając znaczenie takich spotkań dla  budowania pozytywnego klimatu w samorządowej wspólnocie.

Fotoreportaż z Potyczek Rodzinnych w Przyjmie można zobaczyć w Konińskiej Gazecie Internetowej .

 

 1

2

3