Wtorek, 21 wrzesień. Imieniny Hipolita i Mateusza.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News
50 lat minęło ... 

21 par z gminy Golina obchodziło Złote Gody. Jubilaci, którzy zawarli związek małżeński 50 lat temu, zostali uhonorowani medalami „Za długoletnie pożycie małżeńskie", przyznanymi przez prezydenta  RP Bronisława Komorowskiego. W jego imieniu aktu dekoracji dokonał Burmistrz Goliny - Tadeusz Nowicki oraz Kierownik USC - Janina Różańska.
W gronie jubilatów znaleźli się: Michalina i Stanisław Broskowscy z Kraśnicy, Halina i Kazimierz Brząkowscy z Goliny, Bożena i Józef Dobrowolscy z Goliny, Zofia i Józef Głęboccy z Goliny, Urszula i Józef Grochulscy z Radoliny, Wacława i Czesław Jarońscy z Bobrowa, Irena i Marian Jaroszewscy z Adamowa, Tolisława i Ryszard Kanafa z Goliny, Jolanta i Józef Karnafel z Radoliny, Zofia i Józef Katulscy z Kawnic, Jadwiga i Stanisław Kociszewscy z Przyjmy, Stefania i Stanisław Kopczyńscy z Myśliborskich Holendrów, Zdzisława i Józef Kordylewscy z Węglewa, Teresa i Ryszard Kujawa z Goliny, Irena i Józef Różewicz z Goliny, Elżbieta i Stanisław Sieczkowscy z Goliny, Bożena i Ryszard Sikorski z Bobrowa, Leokadia i Anastazy Szubińscy z Węglew-Kolonia, Władysława i Jan Urbaniak z Goliny, Genowefa i Ireneusz Wojciechowscy z Brzeźniaka, Wanda i Roman Wrzesińscy z Goliny.
Wszystkim jubilatom gratulujemy i życzymy dalszych lat wspólnego pożycia małżeńskiego.

 

10

 

2

3

4

5

7