Niedziela, 03 lipiec. Imieniny Jacka i Anatola.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

News
GMINNE DNI SPORTU - DZIEŃ PIERWSZY
 
W pierwszym dniu Gminnego Święta Sportu walczyli uczniowie ze szkół podstawowych w: Kawnicach, Przyjmie, Radolinie i Golinie.
Była kosmicznie wysoka temperatura na bieżni, na skoczni, na mecie, no i ogromna energia publiczności.
Patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Goliny Pan Mirosław Durczyński.
Zawodnicy uplasowali się na następujących miejscach podium:
Bieg na 60 m
Rocznik 2012
Kategoria dziewcząt:
1 Kinga Leszczyńska SP Kawnice
2 Agata Borowiecka SP Kawnice
3 Lena Witkowska SP Golina Kategoria chłopców:
1 Julian Balcerzak SP Golina
2 Adrian Osika
3 Grzegorz Langner
Rocznik 2011
Kategoria dziewcząt:
1 Paulina Sławska SP Golina
2 Laura Rosiejewska SP Golina
3 Natalia Ratajczyk SP Przyjma Kategoria chłopców:
1 Denis Demirow SP Kawnice
2 Filip Pocztarek SP Przyjma
3 Dawid Jaśkiewicz SP Kawnice
Rocznik 2010
Kategoria dziewcząt:
1 Kaja Gołdych SP Przyjma
2 Daria Karnafel SP Radolina
3 Amelia Radziejewska SP Przyjma Kategoria chłopców:
1 Aleks Osika SP Golina
2 Wiktor Kuklik SP Golina
3 Wojciech Krych SP Golina
Rocznik 2009
Kategoria dziewcząt:
1 Zuzanna Sobczak SP Kawnice
2 Wiktoria Szczublewska SPKawnice
3 Gabriela Sieczkowska SP Golina Kategoria chłopców:
1 Borys Łopaciński SP Przyjma
2 Adrian Dylewski SP Przyjma
3 Dawid Podlesiński SP Kawnice
Rocznik 2008
Kategoria dziewcząt:
1 Wiktoria Pierzalska SP Kawnice
2 Nadia Wiśniewska SP Kawnice
3 Gabriela Ciesielska SP Golina Kategoria chłopców:
1 Miłosz Wróblewski SP Przyjma
2 Filip Jaśkiewicz SP Radolina
3 Julian Kołata SP Golina
Rocznik 2007
Kategoria dziewcząt:
1Jesika Jahn SP Przyjma
2 Amelia Woźniak SP Kawnice
3 Julia Aniszewska SP Kawnice Kategoria chłopców:
1 Rafał Iwiński SP Golina
2 Igor Perliński SP Golina
3 Łukasz Grygier SP Kawnice
Rocznik 2006
Kategoria dziewcząt:
1 Wiktoria Bobrowska SP Golina
2 Natalia Racinowska SP Kawnice
3 Natalia Tarczyńska SP Golina Kategoria chłopców:
1 Gracjan Szygenda SP Przyjma
2 Bartosz Banaszak SP Golina
3 Wiktor Jakubowski SP Kawnice
SKOK W DAL
Rocznik 2010
Kategoria dziewcząt:
1 Kaja Gołdych SP Przyjma
2 Agata Ciesielska SP Golina
3 Julia Langner SP Golina
Kategoria chłopców:
1 Wiktor Źrubek SP Kawnice
2 Aleks Osika SP Golina
3 Wiktor Kuklik SP Golina
Rocznik 2009
Kategoria dziewcząt:
1 Wiktoria Szczublewska SPKawnice 2 Zuzanna Sobczak SP Kawnice
3 Nadia Szygenda SP Przyjma Kategoria chłopców:
1 Filip Jakubowski SP Przyjma
2 Adrian Dylewski SP Przyjma
3 Borys Łopaciński SP Przyjma
Rocznik 2008
Kategoria dziewcząt:
1Gabriela Ciesielska SP Golina
2 Wiktoria Pierzalska SP Kawnice
3 Nadia Wiśniewska SP Kawnice Kategoria chłopców:
1 Miłosz Wróblewski SP Przyjma
2 Daniel Walczak SP Golina
3 Jakub Gomulski SP Radolina
Rocznik 2007
Kategoria dziewcząt:
1 Jesika Jahn SP Przyjma
2 Amelia Woźniak SP Kawnice
3 Julia Aniszewska SP Kawnice Kategoria chłopców:
1 Igor Perliński SP Golina
2 Piotr Smuszkiewicz SP Radolina
3 Patryk Szymanowski SP Przyjma
Rocznik 2006
Kategoria dziewcząt:
1Wiktoria Bobrowska SP Golina
2 Natalia Racinowska SP Kawnice
3 Natalia Tarczyńska SP Golina Kategoria chłopców:
1 Gracjan Szygenda SP Przyjma
2 Bartosz Banaszak SP Golina
3 Jakub Szolc SP Radolina
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, lekkoatletycznych sukcesów.
 
 
Relacja fotograficzna dostępna pod linkiem: https://www.facebook.com/szkolapodstawowawgolinie