Niedziela, 31 maj. Imieniny Anieli i Petroneli.
*** UWAGA!!!  Wpłaty za wywóz śmieci należy regulować na indywidualny nr konta ***
Komunikat Urzędu Gminy:
Jesteśmy gminą miejsko - wiejska, położoną na terenie powiatu konińskiego. Naszą misja jest wspieranie rozwoju rolnictwa oraz tworzenie dogodnych warunków do rozwoju gospodarczego dzięki położeniu przy autostradzie A - 2.

Oddział Miejsko-Gminny ZOSP RP w Golinie

News

Oddział Miejsko-Gminny

Członkowie Zarządu Oddziału Miejsko- Gminnego ZOSP RP:
 
1. Prezes                    -  Mirosław Durczyński   
2. Wiceprezes            -  Józef Perliński
3. Wiceprezes            - Wojciech Miętkiewicz
4. Komendant gminy  - Hubert Podlesiński
5. Z-ca komendanta   - Dominik Kapuściński
6. Sekretarz               - Kinga Szykowna
7. Skarbnik                - Krzysztof Pyrz
8. Członek prezydium - Marek Pilarczyk
9. Członek                 - Sławomir Chamera
10. Członek               - Włodzimierz Graniczny
11. Członek               - Józef Michalak
12. Członek               - Ryszard Ziarniak
13. Członek               - Grzegorz Roszak
14. Członek               - Henryk Nejman
 
Przedstawiciel do Zarządu Oddziału Powiatowego w Koninie:
 
1. Mirosław Durczyński
 
 
Delegaci na Zjazd Powiatowy ZOSPRP:
 
1. Miętkiewicz Wojciech
2. Józef Perliński
 
Komisja Rewizyjna Oddziału Gminnego ZOSPRP:
 
1. Wróblewski Jerzy           - przewodniczący
2. Herudziński Wiesław      - sekretarz 
3. Mariusz Majewski           - członek
 
 
Zestawienie sił OSP- Prezesi:
 
1. Golina- Dominik Kapuściński 
2. Adamów- Włodzimierz Graniczny 
3. Kawnice- Jerz Modelski
4. Kraśnica- Karol Garbarczyk 
5. Myślibórz- Mateusz Karnafel 
6. Przyjma- Ryszard Ziarniak 
7. Radolina- Wojciech Miętkiewicz 
8. Rosocha- Krzysztof Karczewski  
9. Spławie-  Krystian Kwitowski
10. Węglew- Zdzisław Galant.
 
Zestawienie sił OSP- Naczelnicy:
 
1. Golina- Piotr Roszak
2. Adamów- Przemysław Niemiec 
3. Kawnice- Andrzej Bartczak 
4. Kraśnica- Grzegorz Roszak 
5. Myślibórz- Dawid Puszkarek
6. Przyjma- Sławomir Chamera 
7. Radolina- Norbert Nowak 
8. Rosocha- Henryk Nejman 
9. Spławie - Krystian Świątek.
10. Węglew- Patryk Rutkowski