STYPENDIA BURMISTRZA GOLINY ZA ROK SZKOLNY 2019/2020

Golina, 21.08.2020r.

STYPENDIA BURMISTRZA GOLINY

DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW Z TERENU GMINY GOLINA ZA ROK SZKOLNY 2019/2020

Zgodnie z Uchwałą XI/52/2019 Rady Miejskiej w Golinie z 13 czerwca 2019 r. termin składania wniosków o przyznanie stypendium Burmistrza Goliny upłynął 15.07.2020 r.
Wpłynęło 88 wniosków, z tego 88 spełniło kryteria określone w Uchwale.

Burmistrz Goliny przyznał następujące stypendia:

 1.     Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce w wysokości 520 zł otrzymują:

1)     Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie:

a)     uczniowie klas IV-VIII                                            

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Antoniak Franciszek

V

2

Chabros Jan Antoni

VI

3

Grzybulska Hanna

VI

4

Iwiński Rafał

VI

5

Jakubowski Jan

IV

6

Jóźwiak Amelia

VI

7

Jóźwiak Dominika

VII

8

Koliński Jakub

IV

9

Kołodziejczyk Roksana

V

10

Lewandowska Julia Dominika

VIII

11

Ludwiczak Magdalena

V

12

Kirowska Małgorzata Katarzyna

VI

13

Macyszyn Marika Katarzyna

V

14

Michalak Filip

IV

15

Michalak Hubert

VIII

16

Nowaczyk Michalina

V

17

Pawlicka Wiktoria

VIII

18

Piasecki Łukasz Paweł

V

19

Piątkowska Roksana

VII

20

Pietraszek Wiktoria

IV

21

Przybylska Oliwia

VI

22

Przybyła Hubert

VIII

23

Sędziak Aleksandra

VIII

24

Sieczkarek Katarzyna

VIII

25

Sułek Marta

VIII

26

Suta Agata

V

27

Szabelski Gracjan

IV

28

Szwacińska Anna

V

29

Szykuła Dominika

VIII

30

Szymańska Malwina

VII

31

Wasilewski Wojciech

IV

32

Wieczorek Amelia

VII

33

Wiciak Maria Antonina

VII

34

Woźniak Patrycja

VIII

2)     Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Antkowiak Justyna Anita

VII

2

Babacz Hubert

VII

3

Fabiszak Olga

VI

4

Górska Malwina

VI

5

Jarocka Anna

VII

6

Jasiczek Oliwia Weronika

VII

7

Kaczan Klaudia

VIII

8

Kaczan Laura

IV

9

Kędzia Tatiana

VII

10

Kociszewski Norbert Marcin

VIII

11

Kopeć Maja

VI

12

Koprowska Olga Martyna

VI

13

Krzemionka Martyna

IV

14

Kwitowska Bogna Anna

VI

15

Łukomski Mateusz

V

16

Pawlaczyk Jan Karol

V

17

Perliński Igor

V

18

Szczęsna Gabriela

VIII

19

Śmigielska Laura

VII

20

Wardęcki Szymon

VII

3)     Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Chamera Adam

VI

2

Chojnacki Wiktor

V

3

Dylewska Wiktoria Maria

IV

4

Gołdych Kaja

IV

5

Górniak Jakub

VIII

6

Kocimski Brayan

VI

7

Łętowska Zuzanna

V

8

Łopaciński Borys Piotr

V

9

Masłowska Vanessa

IV

10

Młodożeniec Jakub

VI

11

Piniecka Maria Lena

V

12

Rubas Filip

VII

13

Skowroński Olaf Stanisław

VIII

14

Stefańska Marianna

V

15

Strzelczyk Urszula

VIII

16

Szygenda Nadia

V

17

Szymankowski Patryk

VI

18

Waleriańczyk Oliwia

IV

19

Wojtaszewska Maja

V

20

Wróblewski Adam

IV

21

Wróblewski Miłosz

V

4)     Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radolinie

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

1

Czerniak Dominik

VI

2

Hinz Krzysztof

VIII

3

Kurleto Michalina Aleksandra

VI

4

Smuśkiewicz Piotr

VI

5

Tyderka Wioletta

V

6

Walkowiak Krystian

VIII

 2.     Stypendium za szczególne osiągnięcia w konkursach, turniejach i olimpiadach

  1.  (w wysokości 520 zł za osiągniecia indywidualne i 390 za osiągniecia zespołowe) otrzymują:

1)     za zajęcie czołowego miejsca na zawodach sportowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Szkoła

Osiągnięcia

1

Iwiński Rafał

VI

SP Golina

Zajęcie II m. z drużyną –Międzynarodowy Turniej w Szalowej-Sport Arena, zajęcie I miejsca z drużyną w I Lidze Województwa- c2 trampkarze

2

Słomka Jakub

VII

SP Golina

Zajęcie II m. z drużyną –Międzynarodowy Turniej w Szalowej-Sport Arena

3

Aniszewski Łukasz

VII

SP Kawnice

Zajecie VII miejsca w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS

4

Emirhan Dzemaydin

V

SP Kawnice

Zajecie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS

5

Grygier Łukasz

VI

SP Kawnice

Zajecie IX miejsca w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS

6

Jakubowski Wiktor

VII

SP Kawnice

Zajecie V miejsca w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS

7

Koprowska Olga Martyna

VI

SP Kawnice

Zajecie II miejsca w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Biegach Przełajowych Zrzeszenia LZS

 

Serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom składa

 

Mirosław Durczyński

Burmistrz Goliny