STYPENDIA BURMISTRZA GOLINY ZA ROK SZKOLNY 2018/2019

Golina, 27 sierpnia 2019 r.

 

STYPENDIA BURMISTRZA GOLINY

DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW Z TERENU GMINY GOLINA ZA ROK SZKOLNY 2018/2019

 

Zgodnie z Uchwałą XI/52/2019 Rady Miejskiej w Golinie z 13 czerwca 2019 r. termin składania wniosków o przyznanie stypendium Burmistrza Goliny upłynął 15.08.2019 r.

Wpłynęło 75 wniosków, z tego 74 spełniło kryteria określone w Uchwale.

Burmistrz Goliny przyznał następujące stypendia:

 1.     Stypendium za bardzo dobre wyniki w nauce w wysokości 450 zł otrzymują:

1)     Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Golinie:

a)     uczniowie klas IV-VIII                                            

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

 1

Dąbrowska Natalia

VIII

 2

Janiszewski Igor

VIII

 3

Jóźwiak Amelia

V

 4

Jóźwiak Dominika

VI

 5

Kamińska Oliwia

VIII

6

Kirowska Małgorzata

V

 7

Koliński Dominik

VIII

 8

Koliński Jan

IV

 9

Kołodziejczak Roksana

IV

 10

Koper Marcel

VIII

 11

Kucharski Piotr

VIII

 12

Ludwiczak Magdalena

IV

 13

Macyszyn Marika

IV

 14

Nowaczyk Michalina

IV

 15

Pawlicka Wiktoria

VII

 16

Piasecki Łukasz

IV

 17

Piątkowska Roksana

VI

 18

Przybyła Hubert

VII

 19

Pyzdrowska Pola

VIII

 20

Sędziak Aleksandra

VI

 21

Suta Agata

IV

 22

Szwacińska Anna

IV

 23

Szymański Dominik

IV

 24

Tomczak Alan

VIII

 25

Tomczak Natalia

IV

 26

Waliniak Konrad

VIII

 27

Wiciak Maria

VI

 28

Wieczorek Amelia

VI

 29

Wojewoda Kamil

VIII

b)     uczniowie klas gimnazjalnych

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

 1

Czajka Agata

III

 2

Dąbrowska Milena6

III

 3

Kujawa Mikołaj

III

 4

Kulczak Kalina

III

 5

Olszewska Sandra

III

6

Plewczyńska Laura

III

 7

Plucińska Amelia

III

 8

Przybysławska Eliza

III

 9

Sędziak Weronika

III

 10

Wojciechowska Weronika

III

 11

Woźniak Paulina

III

2)     Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Kawnicach:

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

 1

Gołąbek Weronika

VIII

 2

Górska Malwina

V

 3

Grzebielucha Sandra

VIII

 4

Kaczan Klaudia

VII

 5

Kędzia Tatiana

VI

 6

Kociszewski Norbert

VII

 7

Kwitowska Bogna

V

 8

Ligocki Kacper

VIII

 9

Pawlaczyk Jan

IV

 10

Perliński Igor

IV

 11

Staniszewski Rafał

VIII

 12

Szczęsna Gabriela

VII

 13

Szymczak Filip

V

 14

Śmigielska Laura

VI

 15

Wardęcki Szymon

VI

 16

Żabierek Aleksandra

VIII

3)     Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

 1

Chamera Adam

V

 2

Łętowska Zuzanna

IV

 3

Stefańska Marianna

IV

 4

Szygenda Nadia

IV

 5

Wojtaszewska Maja

IV

 6

Wróblewski Miłosz

IV

 4)     Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Radolinie

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

 1

Czerniak Dominik

V

 2

Kasprzak Julia

VIII

 3

Kurleto Michalina

V

 4

Paszek Wiktoria

VIII

 5

Smuśkiewicz Piotr

V

 6

Walkowiak Krystian

VII

 2.     Stypendium za szczególne osiągnięcia w konkursach, turniejach i olimpiadach (w wysokości 450 zł za osiągniecia indywidualne i 337,50  zł za osiągniecia zespołowe) otrzymują:

1)     za zajęcie czołowego miejsca na zawodach sportowych na szczeblu co najmniej wojewódzkim

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Szkoła

Kwota stypendium

Osiągnięcia

1.

Cybulski Kamil

VII

SP Golina

337,50

Zajęcie III m. z drużyną ORANJE SPORT Konin I Liga Wojewódzka

2.

Iwiński Adam

VIII

SP Golina

337,50

Zajecie III m. z drużyną (trampkarze) I Liga Wojewódzka i IV m. –Finał Wojewódzki

3.

Iwiński Rafał

V

SP Golina

337,50

Zajęcie V m. z drużyną w Wojewódzkim Turnieju Mała Piłkarska Kadra Czeka, II m. KOZPN-I Liga

4.

Ławniczak Bartosz

VIII

SP Golina

337,50

Zajęcie III m. z drużyną (trampkarze) I Liga Wojewódzka i IV m. –Finał Wojewódzki

5.

Waliniak Konrad

VII

SP Golina

450,00

Zajecie III m. w XXVI Ogólnopolskim Wyścigu Kolarskim „Po Ziemi Konińskiej” w kat. Młodzików, II m. 

w Mistrzostwach Wielkopolski w Kolarstwie Torowym Młodzików, III m. Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

 

2)     za zajęcie czołowego miejsca w konkursach wiedzowych

Lp.

Nazwisko i imię ucznia

Klasa

Szkoła

Kwota stypendium

Osiągniecia

1.

Kamińska Oliwia

VIII

SP Golina

450,00

Zajecie II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Śladami Życiowych Wyborów Gen. Augusta Emila Fieldorfa „NILA”

2.

Wojewoda Kamil

VIII

SP Golina

450,00

Zajecie III miejsca w Wojewódzkim Konkursie Śladami Życiowych Wyborów Gen. Augusta Emila Fieldorfa „NILA”

3.

Woźniak Paulina

III gimnazjum

SP Golina

450,00

Zajecie I miejsca w Wojewódzkim Konkursie Śladami Życiowych Wyborów Gen. Augusta Emila Fieldorfa „NILA”

 

Serdeczne gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom i ich rodzicom składa

 

Mirosław Durczyński

Burmistrz Goliny