Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » GCI » SPORT W GMINIE GOLINA » Archiwum » Wydarzenia sportowe w 2015 » 17.04.2015 Golina

 Gminna Gala Sportu

Na Gminnej Gali Sportu w dniu 17 kwietnia burmistrz Goliny Mirosław Durczyński oraz przedstawiciele Gminnej Rady Sportu - przewodniczący Robert Iwiński oraz Wojciech Grodzki - uhonorowali za zasługi sportowe blisko 100-osobową grupę osób. Otrzymały one m.in. okolicznościowe medale oraz podziękowania za aktywność, zaangażowanie i promocję gminy na arenach sportowych.  

Oto lista wyróżnionych:
Spartakiady powiatowe i wojewódzkie
Piłka nożna kobiet :
1.Paulina Kwitowska (piłka siatkowa)
2.Kinga Kwitowska
3.Angelina Matuszak (piłka siatkowa, konkurencje rekreacyjne)
4.Justyna Kolińska
5.Weronika Szygenda
6.Zuzanna Michalak
7.Klaudia Sypniewska
8.Patrycja Wysimirska
9.Karolina Kolińska
10.Agnieszka Raczyńska (piłka siatkowa)
11.Karolina Kopczyńska (piłka siatkowa )
12.Agnieszka Szygenda

Piłka nożna mężczyzn:
13.Piotr Kusiołek (konkurencje rekreacyjne)
14.Marek Jabłoński (konkurencje rekreacyjne)
15.Krzysztof Stępiński
16.Tomasz Kowalski
17.Mateusz Mroziński (konkurencje rekreacyjne)
18.Mateusz Zaborski (konkurencje rekreacyjne)
19.Alan Kujawa
20.Marcin Kamiński
23.Janusz Sobczak (mistrz.pow.naucz.)
24.Paweł Purczyński
25.Damian Jeziorski
26.Henryk Woźniak
27.Łukasz Urban
28.Michał Jankowski
29.Dawid Wziętek
30.Łukasz Perliński
31.Michał Ślebioda
32.Michał Malant (piłka siatkowa)
33.Michał Dybczak
34.Norbert Koliński
35.Tomasz Głodek
36.Kamil Juśkiewicz
37.Paweł Przybylski
38.Jarosław Szymaniak
39.Daniel Samulczyk
40.Konrad Maciaszek
41.Marek Skowroński
42.Roman Budkiewicz
43.Wojciech Sypniewski
44.Tomasz Budny
45.Jacek Cyferkowski

Piłka siatkowa kobiet:
46.Agnieszka Kończak-Górniak
47.Linda Plewczyńska
48.Daria Kuszyńska
49.Dominika Cybulska
50.Magdalena Cybulska
51.Paulina Grzesiak
52.Wiktoria Czajka
53.Katarzyna Przygoda
Maria Chojnacka

Piłka koszykowa kobiet:
54.Marta Dostatnia
55.Paulina Banaszak
56.Karolina Pałasz

Piłka siatkowa mężczyzn:
57.Paweł Kołodziejczak
58.Kamil Strajch
59.Szymon Dybczak
60.Marcin Dybczak
61.Patryk Rutkowski

Piłka koszykowa:
62.Maciej Przebieracz (konkurencje rekreacyjne)
63.Piotr Grochociński
64.Jakub Kępski
65.Krystian Nowakowski

Konkurencje rekreacyjne:
66.Krystian Kopczyński
67.Krystian Kwitowski
68.Karol Galwas
69.Weronika Jakubowska
70.Daniel Klimczak
71.Przemysław Witasik
72.Mariusz Olszewski
73.Klaudiusz Jóźwiak
74.Agnieszka Olszewska
75.Adrian Kwitowski
76.Tadeusz Nowicki
77.Piotr Bejnek
78.Marcin Podlasiński
79.Damian Jabłoński
80.Bartosz Piasecki
81.Mateusz Adamski
82.Daniel Kaczan (p. nożna,k.rekr.,mistrz.pow.nauczyc)
83.Hubert Kulczak (k.rekr.,mistrz.pow.nauczyc)
84.Dariusz Kuszyński (k.rekr.,mistrz.pow.nauczyc)
85.Robert Iwiński (p. nożna,p.kosz.k.rekr.,mistrz.pow.nauczyc)
86.Michał Witkowski (p. nożna,k.rekr.,mistrz.pow.nauczyc)
87.Piotr Jabłoński (k.rekr.,mistrz.pow.nauczyc)
88.Tomasz Borowski(mistrz.pow.nauczyc)
89.Marcin Ziemniczak (mistrz.pow.nauczyc)
90. Jakub Dobrowoslki

Rodzina:
91. Rodzina Cyferkowskich
92. Wojciech Miętkiewicz

Więcej: Konińska Gazeta Internetowa

1