Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » GCI » SPORT W GMINIE GOLINA » Archiwum » Wydarzenia sportowe w 2012 » Golina 16.06.2012

 Gminny Turniej Siatkówki Plażowej

16 czerwca na stadionie Polonii Golina odbył się Gminny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Goliny. W turnieju wzięło udział 8 par.           
W wyniku losowania podzielono zespoły na dwie grupy gdzie grano systemem każdy z każdym następnie półfinały i mecz o 3 miejsce i mecz o 1 miejsce.

GRUPA   A
A. Mroziński , M. Mroziński –M. Malant, M. Koliński     2:1   (15:8,7:15;11:5)
N. Koliński, P. Galant – D. Kubiak, J. Płóciennik         2:0    (15:12,15:7)
A. Mroziński, M. Mroziński – N. Koliński, P. Galant      1:2    (15:9,12:15;11:9)
M. Malant, M. Koliński – D. Kubiak, J. Płóciennik        2:0    (15:10,15:12)
A. Mroziński, M. Mroziński – D. Kubiak, J. Płóciennik 2:1    (8:15,15:12,11:2)
M. Malant, M. Koliński – N. Koliński , P. Galant            0:2    (7:15,12:15,)

GRUPA     B
M. Przebieracz, R. Iwiński – D. Kuszyńska, P. Jabłoński          2:0     (15:5,15:2)
P. Kołodziejczak, S. Dybczak – M. Jabłoński , M. Szymański    2:0    (15:13,15:11)
P. Kołodziejczak, S. Dybczak – M. Przebieracz, R. Iwiński       0:2    (2:15,6:15)
D. Kuszyńska, P. Jabłoński       - M. Jabłoński , M. Szymański 2:0    (6:15;11:15)    
M. Przebieracz, R. Iwiński – M. Jabłoński , M. Szymański        2:0    (15:12;15:6)  
D. Kuszyńska, P. Jabłoński    -   P. Kołodziejczak, S. Dybczak 1:2    (15:13;1:15;1:15)

PÓŁFINAŁY
A.Mroziński, M. Mroziński –   R. Iwiński, M. Przebieracz          0:2    (12:15,5:15)                         
 M. Jabłoński , M. Szymański   – N. Koliński, P. Galant             0:2    (7:15,8:15)

MECZ  o  3  MIEJSCE
M. Jabłoński, M. Szymański – A. Mroziński, A. Mroziński        1:2     (15:12,12:15,9:11)

MECZ  o   1  MIEJSCE
M. Przebieracz, R. Iwiński – N. Koliiński, P. Galant          2:0  (15:6,15:8)

KLASYFIKACJA   KOŃCOWA
I miejsce  -  M. Przebieracz, R. Iwiński
II miejsce -  N. Koliński, P. Galant
III miejsce – A. Mroziński, A. Mroziński
IV miejsce – M.Jabłoński, M. Szymański
V miejsce – M. Malant, M. Koliński
VI miejsce – P. Kołodziejczak, S. Dybczak
VII miejsce – D.Kubiak, J. Płóciennik
VIII miejsce – D. Kuszyńska , P. Jabłoński

1

2

3