Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » GCI » SPORT W GMINIE GOLINA » Archiwum » GMINNA LIGA "6" PIŁKARSKICH 2015 » Terminarz i wyniki rozgrywek

Terminarz i wyniki rozgrywek

TERMINARZ GMINNEJ LIGI 6 PIŁKARSKICH- 2015 r.
TERMINARZ  GMINNEJ  LIGI  6  PIŁKARSKICH- 2015 r.

Termin  1                                                

14.05.2015r. (czwartek)  

1830     LUKS WĘGLEW  - OSP SPŁAWIE     6:1                

1915     FC GOLINA- OSP MYŚLIBÓRZ        7:2            

2000     ROSOCHA  - HERKULES                2:10

Węglew: M. Koliński x3, S. Koliński x2, M. Malant; Spławie: R. Wachocki; FC: P.Kusiołek x2, J. Purczyński, D. Wziętek x2, P. Purczyński; Myślibórz: M. Olszewski, A. Olszewski; Rosocha: T. Chudzicki, Pogorzelski; Herkules: D. Drzewiecki x3, K. Dzieran x4, A. Szymaniak, R. Kwiatkowski, T. Hyży;

 

Termin  2                                                 

17.05.2015r. (niedziela)                                   

1200     MYŚLIBÓRZ  - LUKS WĘGLEW        2:2      

1245     OSP SPŁAWIE - HERKULES            0:3                             

1330     FC GOLINA  - ROSOCHA              15:1

Myślibórz: M. Witkowski, M. Adamski; Węglew: S. Koliński, M. Malant; FC: J.Cyferkowski x5, P. Kusiołek x5, D. Wziętek x2, T. Kowalski x2, M. Jabłoński; Rosocha: H. Wróbel   

 

Termin  3                                                        

21.05.2015r. (czwartek)                                    

1830     LUKS WĘGLEW  - HERKULES         5:1      

1915     OSP MYŚLIBÓRZ - ROSOCHA       7:1                

2000     GOLINA -OSP SPŁAWIE                6:1

Węglew: M. Koliński x3, M. Żabierek , samobójcza; Herkules: D. Drzewiecki; Myślibórz: M. Olszewski x3, M. Czajka, D. Puszkarek, H. Kołodziejczak, M. Adamski; Rosocha: T. Chudzicki; FC: P. Przybylski x3, J. Purczyński x2, K. Stepiński; Spławie: J. Woźniak

 

Termin  4                                                     

24.05.2015r. (niedziela)                                     

1200     WĘGLEW -ROSOCHA                 12:2

1245     HERKULES - GOLINA                  5:2  

1330     MYŚLIBÓRZ - SPŁAWIE             4:6

Węglew: M. Koliński x6, M. Żabierek x4, M. Malant, S. Koliński; Rosocha: K. Pogorzelski, H. Wróbel; Herkules: M. Drzewiecki, K. Dzieran x2, M. Wojciechowski, R. Kaźmierczak; FC: D. Wziętek x2; Spławie: K. Kwitowski, W. Sypniewski, M. Szygenda x3, D. Klimczak; Myślibórz: M. Czajka x2, A. Olszewski, M. Witkowski

 

Termin  5                                                  

28.05.2015r. (czwartek)                                     

1830     WĘGLEW- GOLINA               0:3                          

1915     ROSOCHA - SPŁAWIE           2:6      

2000     HERKULES- MYŚLIBÓRZ        2:1

FC: T. Kowalski, A.  Perschke, D. Wziętek; Rosocha: D. Krakowski, K.  Pogorzelski; Spławie: R. Szymaniak, D. Klimczak x3, M. Szygenda, R. Wachocki; Herkules: M. Wojciechowski, M. Drzewiecki; Myślibórz: M.Olszewski

 

Termin  6                                                                                       

03.06.2015r. (czwartek)                                         

1830     LUKS WĘGLEW  - OSP SPŁAWIE      3:0                 

1915     FC GOLINA- OSP MYŚLIBÓRZ         10:0           

2000     ROSOCHA  - HERKULES                 1:11

FC: P. Kusiołek x2, J. Purczyński, D. Wziętek x3, K.Stępiński, J. Cyferkowskix3; Herkules: D. Drzewiecki x2, M. Drzewiecki x4, A. Szymaniak x2, S. Pustelnik, D. Jabłoński x2 ; Rosocha: D. Krakowski

 

Termin  7                                         

11.06.2015r. (niedziela)                                 

1830     MYŚLIBÓRZ  - LUKS WĘGLEW        1:5                         

1915     OSP SPŁAWIE - HERKULES            5:0                                                  

2000     FC GOLINA  - ROSOCHA              14:2

 Myślibórz: Prz. Jabłoński; Węglew: M. Koliński, x2 M. Glębocki, M. Żabierek x2;Spławie: D. Klimczak x3, R. Wachocki, J.  Woźniak FC: J.Cyferkowski , P. Kusiołek x4, D. Wziętek , K. Stępiński, P. Purczynski x4, A. Perschke, D. Dylewski ; Rosocha: D. Krakowski, S. Karczewski   

 

Termin  8                                               

18.06.2015r. (czwartek)                                    


           

Termin  9                                                

25.06.2015r. (czwartek)                                   

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji:
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Kinga Szykowna (04/02/2015 12:10:55)
  • zaakceptowanie treści informacji: Kinga Szykowna (04/02/2015 12:15:09)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Kinga Szykowna (03/08/2015 12:43:57)