Wyszukiwarka:
Jesteś w dziale:  Strona Główna » GCI » SPORT W GMINIE GOLINA » Archiwum » GMINNA LIGA "6" PIŁKARSKICH 2014 » Terminarz i wyniki rozgrywek

Terminarz i wyniki rozgrywek

TERMINARZ GMINNEJ LIGI 6 PIŁKARSKICH- 2013 r.
TERMINARZ  GMINNEJ  LIGI  6  PIŁKARSKICH- 2014 r.

Termin  1                                                

08.05.2014r. (czwartek)  

            ROSOCHA -         pauza   
1830     LUKS WĘGLEW  - OSP SPŁAWIE        6:1  
1915     FC GOLINA- OSP MYŚLIBÓRZ          11:3  
2000     STRAŻAK RADOLINA- HERKULES      5:3

 Spławie :K. Kwitowski; Węglew: N. Koliński, M. Koliński x2, M. Głębocki, S. Koliński, M. Żabierek; FC Golina: P. Kusiołek x3, M. Jabłoński, K. Stępiński x4, P. Przybylski x2, T. Budny; Myślibórz: A. Olszewski, M. Nowak, M. Czajka; Radolina; M. Kolasiak, M. Wróbel, M. Olszewski x2,  N. Nowak; Herkules: D. Jabłoński, K. Głowacki, H. Woźniak 

 

Termin  2                                                 

11.05.2014r. (niedziela)                                   

1200     HERKULES  - LUKS WĘGLEW              1:1  
1245     OSP SPŁAWIE -ROSOCHA                 7:0 
1330     FC GOLINA  - STRAŻAK RADOLINA    2:3           
            OSP MYŚLIBÓRZ - pauza

Herkules: M. Skowroński; Węglew: M. Koliński; Spławie: K. Kwitowski x3, R. Zbierski x2,  Ł. Szygenda, Jak. Woźniak ; FC Golina: K. Stępiński x2; Radolina: M. Kolasiak, M. Olszewski x2

 

Termin  3                                                        

15.05.2014r. (czwartek)                                    

            FC GOLINA- pauza
1830     LUKS WĘGLEW  - ROSOCHA                6:3
1915     OSP MYŚLIBÓRZ - HERKULES              2:2 
2000     STRAŻAK RADOLINA -OSP SPŁAWIE    0:4

Węglew: D. Kubiak , M. Koliński x2, M. Żabierek, M. Malant x2; Rosocha: M. Krakowski, R. Siupa x2; Myślibórz: Prz. Jabłoński, M. Adamski; Herkules: R. Kaźmierczak;Spławie: Jak. Woźniak , K. Kwitowskix3

 

Termin  4                                                     

18.05.2014r. (niedziela)                                     

            HERKULES - pauza 
1200     FC GOLINA -OSP SPŁAWIE                2:3
1245     LUKS WĘGLEW - OSP MYŚLIBÓRZ      4:1    
1330     ROSOCHA - STRAŻAK RADOLINA      1:9

FC Golina: K. Stępiński, P. Kusiołek; Spławie: K. Kwitowski x3; Węglew: M. Żabierek,M. Koliński x2, P. Rutkowski ; Myślibórz: M. Podlasiński; Radolina: N. Nowak x2, M. Kolasiak x2, W. Sypniewski x3, M. Olszewski, M. Wróbel; Rosocha: R. Siupa

 

Termin  5                                                  

22.05.2014r. (czwartek)                                     

1830     FC GOLINA- HERKULES                         5:3    
1915     ROSOCHA - OSP MYŚLIBÓRZ                2:1
2000     LUKS WĘGLEW - STRAŻAK RADOLINA   4:2
            OSP SPŁAWIE - pauza 

FC Golina: P. Kusiołek, x2 K. Stępiński, M. Przebieracz, P. Purczyński; Herkules: K. Kobojek x2, K. Dzieran; Rosocha: D. Krakowski x2; Myślibórz: P. Jabłoński Węglew: M. Koliński x2, M Żabierek         

 

Termin  6                                                                                       

29.05.2014r. (czwartek)                                         

1830     FC GOLINA  - ROSOCHA                           19:3  
1915     HERKULES  - OSP SPŁAWIE                        1:1  
2000     STRAŻAK RADOLINA - OSP MYŚLIBÓRZ    10:0
            LUKS WĘGLEW  -  pauza

FC Golina: D. Wziętek x4, P. Purczyński, K. Stępińskix5, P. Kusiołek x4, P. Zian x2, M. Jabłoński, M. Doboszx2, Rosocha: M. Krakowski x2, Chudzicki Herkules: D. Drzewiecki ; Spławie: R. Wachocki; Radolina: N. Nowak x5, M. Kolasiak, W. Sypniewski, M. Olszewski x3

 

Termin  7                                         

 01.06.2014r. (niedziela)                                 

1200     HERKULES - ROSOCHA                     16:0 
1245     LUKS WĘGLEW  - FC GOLINA              0:1     
1330     OSP SPŁAWIE - OSP MYŚLIBÓRZ        3:0   
            STRAŻAK RADOLINA - pauza

Herkules: M. Drzewiecki x2, K. Dzieran x3, D. Drzewiecki x3, R. Budkiewicz, M. Skowroński x2, A. Budkiewicz x2, D. Jabłoński x2, M. Wypychowski; FC Golina: M. Przebieracz; Spławie: K. Kwitowski, K. Świątek, D. Klimczak 

 

Termin  8                                               

05.06.2014r. (czwartek)                                    

            ROSOCHA -         pauza      
1830     LUKS WĘGLEW  - OSP SPŁAWIE        4:3
1915     FC GOLINA- OSP MYŚLIBÓRZ           5:0      
2000     STRAŻAK RADOLINA- HERKULES      4:1

 Węglew:  D. Kubiak, M. Żabierek, M. Koliński x2; Spławie: K. Świątek x2,R. Wachocki; FC Golina: K. Stępiński , P. Kusiołek , D. Wziętek, M. Jabłoński, M. Przebieracz; Radolina: M. Jedro x2,W. Sypniewski, H. Wójcik; Herkules: M. Drzewiecki

 

           

Termin  9                                                

12.06.2014r. (czwartek)                                   

1830     HERKULES  - LUKS WĘGLEW             0:6  
1915     OSP SPŁAWIE -ROSOCHA                 4:3     
2000     FC GOLINA  - STRAŻAK RADOLINA    7:4
            OSP MYŚLIBÓRZ - pauza 

Węglew: M. Żabierek x2, S. Koliński x2, M. Malant, M. Szymański; FC Golina: P. Purczyński x2, , T. Kowalski, K. Stępiński, M. Przebieracz, A. Perschke, P. Kusiołek; Radolina: M. Kolasiak x2, N. Nowak, W. Sypniewski; Spławie: Szygenda, R. Wachocki, K. Kwitowski x2; Rosocha: D. Krakowski, D. Waszak

 

 

Osoba odpowiedzialna za:
  • wytworzenie informacji:
  • wprowadzenie informacji do podstrony BIP: Kinga Szykowna (03/06/2014 13:58:46)
  • zaakceptowanie treści informacji: (04/06/2014 13:08:17)
  • ostatnią zmianę treści wiadomości: Kinga Szykowna (16/06/2014 12:04:37)